Vracíme vážně nemocným dětem jejich ztracené dětství

Naše poslání

Přinášíme vážně nemocným dětem a jejich rodinám zážitky, které mění jejich životy, dodávají jim sílu a energii potřebnou pro uzdravení i následný život po léčbě. A to vše zcela zdarma.

Náš tábor není letní tábor v klasickém slova smyslu. Prostřednictvím speciálních zážitků stavíme děti mimo jejich komfortní zónu. Překonávají své obavy a zjišťují tak, že jsou připraveny čelit nejen dobrodružným táborovým výzvám, ale také své nemoci. Vykouzlíme jim úsměv na tváři a dodáme sílu k jejich boji.

Od roku 2008 se účastní každý rok 1-2 mezinárodních turnusů Bátor Tábora (Tábora Odvahy) i 40 českých dětí, a to ze 2 onkologických center. Tábory jsou pro děti zcela zdarma.

Každý si zaslouží bezstarostné dětství.

Každý si zaslouží bezstarostné dětství.

ZEMĚ ODVÁŽNÝCH - BÁTOR TÁBOR

Bátor Tábor má smysl

Zdravotní péče
Zdravotní péče
Kamarádství
Kamarádství
Nové zážitky
Nové zážitky
Vše zdarma
Vše zdarma
Nádherný areál
Nádherný areál

Stavíme na 30 letech mezinárodních zkušeností

Paul Newman věřil, že po léčbě v nemocnici se děti nejlépe zotaví díky úsměvu, zábavě a dobrodružství. Před 30 lety proto založil v americkém státě Connecticut první tábor, který se stal základem asociace SeriousFun Children’s Network. Na základě metody, kterou používáme i my a jejíž přínosnost potvrdily akademické studie, se děti zotavují ze 40 různých onemocnění celkem ve 32 zemích.

V roce 2006 Paul Newman navštívil Bátor Tábor a již v následujícím roce jsme se stali součástí SeriousFun Children’s Network. SeriousFun je skvělá zábava, která dodává seběvědomí. Naše aktivity jsou účelně navrženy tak, aby podporovaly nezávislost, odolnost a osobní růst. Pomáhají dětem vidět za hranice jejich diagnóz a zkušeností, které život přináší. Více o této organizaci naleznete na stránkách www.seriousfunnetwork.org.

„Smích může být nejlepší lék“

„Smích může být nejlepší lék“

Snažíme se rozesmát co nejvíce dětí, a proto je každý příspěvek důležitý

Chci pomáhat