Vracíme vážně nemocným dětem jejich ztracené dětství

Terapeutické tábory

Na onkologicky nemocné děti se budeme zase brzy těšit na našem rodinném táboře v Česku nebo na mezinárodním táboře v Maďarsku. V našem světě zábavy jim nabízíme dny plné nových zážitků a dobrodružství, které jim zvýší sebevědomí. To vše s kompletní lékařskou péčí.

Více informací
Terapeutické tábory
Nemocniční program GO!

Nemocniční program GO!

Prostřednictvím nemocničního programu GO! se zážitková terapie dostává také k vážně nemocným dětem, které nemohou Bátor Tábor navštívit. Malým pacientům se celoročně věnují odborně vyškolení dobrovolníci. Děti zažijí takové aktivity, kterými si zlepší sebepoznání a zvýší sebevědomí.

Úzce spolupracujeme s partnerskými nemocnicemi a snažíme se zkvalitnit a zpestřit každodenní nemocniční život dětem a jejich rodinám v době nejistoty a mnohých obtíží. Právě připravujeme spuštění programu v pražské Fakultní nemocnici Motol.

Online tábory

Přidali jsme nový koncept online táborů. Jedná se o dvouhodinovou verzi interaktivního, táborového programu, kterého se lze účastnit z pohodlí domova. Celý program má podobu livestreamu, což nám umožňuje okamžitě reagovat na příspěvky a fotografie jednotlivých rodin a aplikovat tak naši metodologii zpětné vazby s terapeutickým účinkem.

Více informací
Terapeutické tábory