Vracíme vážně nemocným dětem jejich ztracené dětství

Staňte se firemním partnerem Bátor Tábor

Organizace Bátor Tábor je financována pouze díky soukromému sektoru, proto jsou pro nás současná i budoucí partnerství velmi důležitá. Společně vytváříme unikátní projekty, které jsou založeny na společenské odpovědnosti spolupracujících firem.Podpořit nás můžete finančně v rámci svého CSR programu či firemní nadace. Nebo zapojte své zaměstnance jako dobrovolníky přímo do centra dění, například vymýšlením a přípravou zajímavých her a aktivit na táboře. Pomůžete nám tak vytvořit tábory plné dobrodružství.

Pomáhat můžete několika způsoby:

Finančním nebo hmotným darem Finančním nebo hmotným darem
Zapojením svých zaměstnanců Zapojením svých zaměstnanců
Společným projektem Společným projektem

Jak bude spolupráce probíhat?

Každá firma hledá jiné příležitosti a má jiné možnosti. Pokud vás zaujaly myšlenky a poslání Bátor Tábora, neváhejte nás oslovit. Společně vymyslíme takové partnerství, které bude smysluplné pro všechny.

Pomůžete nejen Bátor Tábor, ale i vaší firmě

V Česku je Bátor Tábor teprve v začátcích, ale v původním Maďarsku zaujímá pozici jedné z nejvýznamnějších neziskových organizací. Mezi naše podporovatele patří například Glaxo Smith Klein, Vienna Insurance Group, SeriousFun Children´s Network, AVG, Hewlett Packard Enterprise, Johnson&Jonhson, KPMG, Adecco, a mnoho dalších. Naši partneři se stávají také součástí mezinárodní sítě partnerů organizace.

Všechny aktivity a výstupy organizace Bátor Tábor jsou veřejné, naši partneři si tedy mohou být jistí, že se jejich prostředky dostaly přesně tam, kam měly.V případě zájmu o spolupráci můžete kontaktovat předsedu správní rady Petra Šmída, p.smid@batortabor.cz nebo Katarínu Koščíkovou, k.koscikova@batortabor.cz, +420 734 766 055.

Prohlédněte si naše výroční zprávy a hodnoty, které zastáváme.

Naši partneři pro rok 2019

Přehled firem, které mají uzavřené firemní partnerství s Bátor Tábor: